VIII Praska Gala Boksu !!!

ZPTP

Drodzy Mieszkańcy,

25 października odbędzie się VIII Praska Gala Boksu „Warszawa-Helsinki” Zapraszamy od godz. 18 do hali Szkoły Podstawowej nr 127 przy ul. Kowieńskiej 12/20.

Walki będą miały charakter amatorski i odbędą się między zawodnikami z Polski i Finlandii. Wstęp na zawody jest bezpłatny, przy czym dzieci poniżej 16. roku życia mogą przebywać na widowni jedynie pod opieką osoby dorosłej. Imprezie będą towarzyszyć występy artystyczne i losowanie nagród wśród publiczności.

Wszyscy zawodnicy mają wszelkie niezbędne uprawnienia i tym samym oficjalną rekomendację do występów w walkach wydaną przez Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski.

Układ walk godzinowo wygląda następująco:

18.12 - waga 56 kg - Paweł Brach - Kristian Asula

18 27 - waga 56 kg - Damian Szczepański - Kirill Serikov

18.46 - waga 60 kg - Radosław Rudiuk - Kerim Kadyrov

19.01 - waga 64 kg - Norayr Hovhannisyan - Senteri Kemppainen

19.16 - waga 69 kg - Ewa Zamkowska - Anu Lammi

19.31 - waga 75 kg - Natalia Gajewska - Julia Kavander

19.50 - waga 69 kg - Pawel Kastramin - Fedor Vinogradov

20.05 - waga 75 kg - Tomasz Chmiel - Theo Kolemmainen

20.20 - waga 91 kg - Aleksander Celejewski - Nikita Mikhalkin

20.35 - waga +91 kg - Mateusz Figiel - Sebastian Kenvin

Liczba widzów będzie ograniczona pojemnością hali, w której odbędą się zawody, dlatego warto być na miejscu nieco wcześniej. Z powodów bezpieczeństwa Urząd Dzielnicy Praga-Północ zastrzega sobie prawo zamknięcia wejścia na widownię po jej zapełnieniu.