Wybór operatora - CK Targowa

ZPTP

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z prowadzonym przez miasto stołeczne Warszawa postępowaniem na wyłonienie operatora Centrum Kreatywności Targowa.

Centrum Kreatywności pełni rolę inkubatora przedsiębiorczości dedykowanego kreatywnym startupom. To przestrzeń będąca platformą współpracy i networkingu, w której spotykają się warszawiacy, aby testować swoje pomysły, tworzyć wspólne przedsięwzięcia i zawiązywać partnerstwa. Centrum usytuowane jest w w pobliżu stacji metra Dworzec Wileński, Muzeum Warszawskiej Pragi i Bazaru Różyckiego.

Zadaniem przyszłego operatora będzie utrzymanie izarządzanie Centrum.Dojego dyspozycji zostanie oddany zespół 3 budynków o łącznej powierzchni ponad 3,3 tys. m2, na którą składają się nowocześnie wyposażone biura (33 pracowni o powierzchni od 17,30 m2 do 33,90 m2 , kompleks sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 211 m2, a także atrakcyjne powierzchnie usługowe z możliwością ich przeznaczenia na kawiarnię lub concept-store.

Nowy gospodarz Centrum poprowadzi je w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (umowa koncesji) - przez maksymalnie 15 lat. Operator (partner prywatny lub konsorcjum) powinien łączyć w sobie kompetencje dotyczące zarządzania nieruchomościami oraz wspierania przedsiębiorczości i animowania sektora kreatywnego.

Ogłoszenie o postępowaniu na wybór operatora ukazało się w dniu 12 czerwca 2017 r. na stronie Zarządu Mienia m.st. Warszawy. Szczegółowe informacje o postępowaniu wraz z wymaganymi dokumentami dostępne są pod adresem www.zmw.waw.pl/przetargi.html . Dodatkowe informacje można również uzyskać u osoby prowadzącej postępowanie - Robert Czyżewski, Zarząd Mienia, rczyzewski@um.warszawa.pl, tel.: 22 836 81 03. Wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać do dnia 13 lipca 2017 r. do godziny 12.00 w sidzibie Zarządu Mienia m.st. Warszawy (ul. Jana Kazimierza 62). Kolejnym etapem postępowania będą negocjacje, do których zostanie zaproszonych maksymalnie 5 oferentów.

Mając powyższe na uwadze, zachęcam Państwa do zapoznania się ze szczegółami postępowania. Będę również zobowiązany za rozpowszechnienie niniejszej informacji wśród Państwa klientów i partnerów.